Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Gruodžio naujienos

Šventės

Visi žinome, kad šventės ne tik džiaugsmas, bet dažnai ir nemažai streso: kaip viską suspėti, kaip išrinkti geras dovanas ir t. t. Šventės taip pat neapsaugo nuo įvairių gyvenimo įvykių: konfliktų, netekčių, įvairių kitų krizių. Per šventes neišnyksta ir depresija ar kiti sunkumai.

Todėl „Jaunimo linija“ dirba ir per šventes: Šv. Kalėdas, Naujuosius Metus ir kitas. Visas 365 dienas, 24 val. per parą.

Paprašiau kelių savanorių, budėjusių per praėjusių metų pabaigos šventes, papasakoti, kaip jiems sekėsi.

Emilis

Praeitais metais „Jaunimo linijoje“ dalį šventinio laiko, t.y. Kūčių ir Naujų Metų vakarą, praleidau budėdamas. Man asmeniškai tie budėjimai buvo svarbūs, nes turėjau galimybę pabūti tiek su šeima, tiek pabudėti prie ragelio. Nors pokalbiai nelabai skyrėsi savo pobūdžiu, tačiau man asmeniškai jie įprasmino šventinį laikotarpį.

Tiesa, iš pradžių neįsivaizdavau kaip paaiškinsiu šeimai ir giminėms, kad viduryje Kūčių atsikelsiu ir išeisiu. Bet galop nusprendžiau išmėginti ir budėti. Kadangi šeima jau buvo šiek tiek pripratusi prie mano savanorystės „Jaunimo linijoje“, reagavo ganėtinai neutraliai, palaikančiai. Ir kaip jau minėjau anksčiau, budėti per Kūčias man patiko.

Emilis dirba analitiku Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centre, o „Jaunimo linijoje“ savanoriauja jau beveik dvejus metus. 

Agata

Kalėdinis budėjimas buvo kitoks, nes visur jautėsi Kalėdų nuotaika. Mano nusiteikimas taip pat buvo šventinis, jaučiau aplink gerą nuotaiką, ėjau su mintimi jog ši Kalėdų diena bus tikrai prasminga. 

Prisimenu, kad buvo skambučių su sveikinimais švenčių proga. Tačiau kiti žmonės dalinosi savo vienišumu, pasakojo apie tai, kaip sunku vieniems būti per Kalėdas. Vienas toks skambinantysis, išpasakojęs daugybę slegiančių dalykų, pradėjo dėkoti, kad turėjo galimybę pasipasakoti – iš žmogaus kalbos ir nuotaikos jautėsi, kad pasidalinęs savo vienatve jis tikrai pasijuto geriau.

Agata studijuoja karjeros projektavimą magistrantūroje ir dirba karjeros konsultante personalo atrankų įmonėje. „Jaunimo linijoje“ Agata savanoriauja jau penkis metus, jos pirmasis budėjimas taip pat buvo per Kalėdas.

Gražių švenčių!

Linkiu, kad jūsų šventės būtų lėtos, šviesios ir smagios!

Jeigu kartais nutiktų kitaip, prisiminkite, kad visuomet galite paskambinti ar parašyti mums. Mūsų savanoriai budės per visas šventes.

Jeigu pirkdami dar vieną žvakutę ar molinį ožiuką, suabejosite, ar tikrai jis pradžiugins dovanos gavėją, padovanokite kitokią dovaną – už draugą paremkite „Jaunimo liniją". Kiekvienas jūsų litas ar euras leidžia mums būti pasiekiamais 365 dienas per metus, 24 valandas per parą.

Kitokią dovaną galite padovanoti (ir specialų diplomą gauti) paaukojus mūsų projektui aukok.lt portale. Daugiau apie kampaniją #KitokiaDovana – čia.

Tarptautinė kompanija DSV savo Kalėdinio renginio metu kvietė savo darbuotojus aukoti „Jaunimo linijai“. Nuotraukoje – mūsų savanoriai ir projektų vadovė DSV renginyje.

Facebook

Paulius,
„Jaunimo linijos“ vadovas
paulius@jaunimolinija.lt

Jaunimo linija

www.jaunimolinija.lt

LIKE TWEET FORWARD

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba renginių metu.

Atsisakyti

MailerLite